İptal & İade & Değişim

 

 

 

Değişim ve İade politika ve prosedürleriniz nelerdir?

 

ÖNDER ÖZSOY  müşterisiyseniz değerlisiniz çünkü müşterilerimizin memnuniyeti ve beklentileri bizim için önemlidir bu nedenle ücretsiz değişim ve iade güvenceniz bulunmaktadır. Herhangi bir nedenle siparişinizden memnun kalmazsanız, satın aldığınız ürün yada ürünlerinizi, orjinal ambalajında, kullanılmammış ve etiketleri çıkartılmamış olması koşuluyla teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde değişim ve iade işlemi için geri gönderebilirsiniz.

 

Değişim ve İade işlemini nasıl yapabilirim?

 

İade sürecinizi, hesabınıza giriş yaptıktan sonra "İade Taleplerim" alanından ilgili siparişinize ulaşarak veya anasayfada bulunan "Kolay İade" sayfamızı ziyaret ederek gerçekleştirebilirsiniz.

 

Değişim ve İade kargo masraflarını ben mi ödeyeceğim?

 

"Kolay İade" sayfasından alacağınız iade  CARİ  KODU 1909248851420  ile kargonuzu "ARAS KARGO LALEZAR ŞÜBESİ / İSTANBUL" şubesi veya

"Kolay İade" sayfasından alacağınız iade  CARİ  KODU 1309890253  ile kargonuzu  "SÜRAT KARGO AKASYA ŞÜBESİ / İSTANBUL"  şubesi aracılığıyla ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. Değişim veya iade kargonuzu başka bir kargo firması ile göndermek isterseniz kargo ücretinin sizin tarafınızdan karşılanması gerektiğini unutmayınız.

Yurt dışından verdiğiniz siparişlerinizin değişim ve iade işlemleri tarafınıza aittir. Etiketi koparılmış, kullanılmış, tekrar satışa sunulamayacak şekilde zarar görmüş ürünlerin değişim ve iade işlemi gerçekleştirilmemektedir.

 

İade işlemlerinde kesinti gerçekleşiyor mu?

 

Hayır, onderozsoy.com.tr'dan yapacağınız alışverişlerinizde iade gönderdiğiniz ürünlerin satın almış olduğunuz tutarları size iade edilir. Satın aldığınız ürünlerin iade tutarlarından herhangi bir kesinti gerçekleşmez.

Ürünlerin size ulaşması amacıyla ödediğiniz Kargo Ücreti ve Kapıda Ödemeli siparişlerinizde tahsil edilen Kapıda Ödeme Hizmet Bedeli iade edilmemektedir.

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR